Mākslinieka Pētera Šetohina daiļdarbu fotoalbums

Pēteris Šetohins dzima Rīgā 1930. gadā dzimto rīdzinieku ģimenē. Pēc kara absolvēja Rīgas Mākslas un arhitektūras skolu. Noformēja Rīgas veikalu vitrīnas, paralēli nodarbojās ar glezniecību. Aptuveni 1000 gleznu autors. Galvenā tēma viņa daiļradē ir ainavas, klusā daba un ziedi. Mākslinieks miris Rīgā 2014.gadā 1.oktobrī.
Fotoalbumu sagatavoja : P. Šetohins  un Т. Feigmane.

Fotogrāfijas no Lunsku un Šetohinu ģimeņu albuma

Lunsku un Šetohinu ģimenes pieder pie dzimto rīdzinieku skaita. Vladimirs Lunskis bija Vidzemes guberņas un sinodālais arhitekts. Vladimirs Šetohins bija labas balss īpašnieks un  1920.-1930. gados uzturēja operas studiju. 1916. gadā Lunsku un Šetohinu ģimeņu starpā izveidojās radnieciskas saites. No šīs laulības piedzima divi bērni : Zoja un Pjotrs (sk. viņa albumu). 

Vladimirs Lunskis
Pēteris Šetohins
Олег Пелевин. Архитектор В.И.
Fotoalbumu sagatavojuši: P. Šetohins un Т. Feigmane.

Fotogrāfijas un dokumenti no Larisas Čuhinas (1913-2002) arhīvā

Larisa Čuhina (dzim. Stobuvņika) 1939. gadā absolvēja Viļņas Stefana Batorija Universitātes Filozofijas fakultāti, tomēr Otrais Pasaules karš pārtrauca viņas zinātnisko karjeru. Uz Rīgu Larisa Čuhina pārcēlās 1948. g., bet ilgus gadus tā arī nevarēja strādāt savā specialitātē. Viņai nācās atkārtoti studēt mācību kursu Ļeņingradas Universitātē (1964.). 1967. gadā viņa aizstāvēja kandidāta, bet 1985. g. – doktora disertāciju. Kopš 1966. gada viņa strādāja LPSR ZA Vēstures insitūtā, bet kopš  1981. g. un līdz pat savai nāvei Filozofijas un Tiesību institūtā  (kopš 1991. g. – Latvijas Universitātes Filozofijas un Socioloģijas institūts).

Svetlana Kovaļčuka. Larisa Čuhina
Fotoalbumu sagatavoja : S. Čuhins, S. Kovaļčuka,  Т.Feigmane.

Arkādija Pavlova –viena no labākajiem pirmskara Latvijas futbolistiem - fotoalbums

Аrkādijs Pavlovs  (1903.-1960.) no  1924. līdz 1933. gadam uzstājās par Latvijas futbola izlases komandu , bija Olimpisko spēļu Parīzē dalībnieks (1924. gads).

Arkādijs Pavlovs
Fotoalbumu sagatavoja L.Pavlova un  Т.Feigmane.

Maskavas forštates Klusais dārzs

Maskavas forštates Klusais dārzs
Fotoalbumu sagatavoja L.Kļešņina.

Fotogrāfijas un dokumenti no veco rīdzinieku Pavlovu un Popkovu ģimeņu arhīviem.

Ludmila Pavlova. Par sevi un savu ģimeni.
Fotoalbumu sagatavoja: L.Pavlova un T.Feigmane.

Triju armiju zaldāts

Fotoalbumā atspoguļota krievu rīdzinieka Konstantīna Ložeņicina dzīves ceļš (1908-1944). K. Ložeņicins sākumā  dienēja Latvijas, pēc tam Padomju armijā, un sava mūža gaitas viņš pabeidza būdams Latviešu SS leģiona oberšturmfīrers.
Fotoalbumu sagatavoja  А.Zujevs.

Arkādija Pavlova (1903-1960) nozīmju un apbalvojumu kolekcija

Arkādijs Pavlovs no 1924. līdz 1933. gadam spēlēja Latvijas izlases futbola komandā un tika uzskatīts par tā laika vienu no labākajiem Latvijas futbolistiem.
Fotoalbumu sagatavoja L. Pavlova, D. Žiļins un Т.Feigmane.

Krievu meitenes Elvīras Bestuģinas dzīvesstāsts

Šo meiteni viņas vecāki atveda uz Latviju 1956. gadā. Toreiz viņai bija 15 gadi. Tēvs bija virsnieks. Tur, kur ģimene dzīvoja pirms tam, nebija mūzikas skolas, un viņa pie pedagoga privāti mācījās spēlēt akordeonu.
Elvīras Bestģinas teksts un fotogrāfijas.

13. Rīgas vidusskolas 13. izladiums

13 школа

13. Rīgas vidusskolas 13. izladiums

Ludmila Kļešņina

Fotoalbumu sagatavoja L.Kļešnina.
Lapas 1 2 3 4 5 6 7 8