Sākumlapa > Par mums

Par mūsu projektu

Interneta vietne „Latvijas krievi” ir brīvi pieejams izziņu avots, kas pastāvīgi tiek papildināts.  Mūsu mājaslapa lieti noderēs gan skolniekiem, gan studentiem un pētniekiem, gan arī plašai publikai, kas lasa krievu, latviešu vai angļu valodā.

Mājaslapa iekļauj sevī informāciju par Latvijas krievu nacionālās minoritātes vēsturi un aktuālajām dzīves norisēm. Mājaslapai ir daudzlīmeņu struktūra. Sākotnēji raksti tiek klasificēti pa tēmām un nodaļām. Gandrīz katra raksta nobeigumā minēts ar to saistīto materiālu saraksts. Nodaļās «zinātne», «publicistika» un «krājumi» ir izvietota zinātnisko un publicistisko tekstu izlase Latvijas krievu vēsturē un kultūrā. Nodaļā «Personālijas» ir ne tikai sabiedrībā pazīstamu Latvijas krievu, bet arī citu tautību pārstāvju biogrāfijas, kuri darbojušies krievu kultūras jomā un radījuši nozīmīgus  darbus krievu valodā. Nodaļā «galerija» pārsvarā redzami ģimeņu fotoalbumi, kuros atainota Latvijas krievu dzīve un sadzīve dažādos vēstures posmos.

Publicēto rakstu saturs ne vienmēr saskan ar mājaslapas redakcijas locekļu viedokli.

Projekta vadītāja – Dr. hist. Tatjana Feigmane. Redakcijas locekļi: Mag. hist. Sergejs Coja, Marina Mihaileca un  Mag. hist. Nikolajs Putiļins.

Ikviens mūsu mājaslapas lietotājs var dot savu ieguldījumu šīs lapas satura papildināšanā vai labošanā. Lai to izdarītu, nepieciešams nosūtīt vēstuli mājaslapas administrācijai: russians.lv@gmail.com. Visas vēstules tiks izskatītas un visu administrācijas akceptēto publikāciju autoru vārdi obligāti tiks norādīti. Administrācijai ir tiesības rediģēt šos tekstus.

Izmantojot jebkurus mājaslapas „Latvijas Krievi” materiālus vai reproducējot tos Internetā, obligāti ir nepieciešams ievietot interaktīvo  atsauci  http://www.russkije.lv

Interneta rokasgrāmata „Latvijas krievi” ir nekomerciāls projekts un attīstās, pateicoties ziedojumiem.