Sākumlapa > Par mums

Par mūsu projektu

Interneta vietne „Latvijas krievi” ir brīvi pieejams izziņu avots, kas pastāvīgi tiek papildināts.  Mūsu mājas lapa lieti noderēs gan skolniekiem, gan studentiem un pētniekiem, gan arī plašai publikai, kas lasa krievu, latviešu vai angļu valodās. Projekts «Latvijas krievi» tiek  veidots,  sagaidot Latvijas Republikas dibināšanas  simto gadadienu.

Mājas lapa iekļauj sevī informāciju par Latvijas krievu nacionālās minoritātes vēsturi un aktuālajām dzīves norisēm. Mājas lapai ir daudzlīmeņu struktūra. Sākotnēji raksti tiek klasificēti pa tēmām un nodaļām. Katra raksta nobeigumā tiek minēts ar to saistīto materiālu saraksts. Nodaļās «zinātne», «publicistika» un «krājumi» ir izvietota zinātnisko un publicistisko tekstu Latvijas izlase krievu vēsturē un kultūrā. Nodaļā «Personālijas» ir ne tikai pazīstamo Latvijas krievu, bet arī citu tautību pārstāvju biorgāfijas - visu to cilvēku, kuri bija darbojušies krievu kultūras jomā, domājuši un radījuši daiļdarbus krievu valodā. Nodaļa «galerija» pārsvarā sastāv no ģimeņu fotoalbumiem, kuri ataino Latvijas krievu dzīvi un sadzīvi dažādos vēstures etapos.

Publicēto materiālu saturs ne vienmēr saskan ar mājas lapas zinātniskās padomes viedokli.

Projektu attīsta biedrība „Latvijas Krievu kultūras mantojuma institūts”. Projekta vadītāja – Dr. hist. Tatjana Feigmane.

Ikviens mūsu mājas lapas lietotājs var dot savu ieguldījumu šīs lapas satura papildināšanā vai labošanā. Lai to izdarītu ir nepieciešams nosūtīt vēstuli mājas lapas administrācijai: russians.lv@gmail.com. Neviena vēstule nepaliks neizskatīta un visu administrācijas akceptēto publikāciju autoru vārdi obligāti tiks norādīti. Administrācija patur sev tiesības rediģēt šos tekstus.

Izmantojot jebkurus mājas lapas „Latvijas Krievi” materiālus vai reproducējot tos Internetā, obligāti ir nepieciešamas izvietot interaktīvo atsauci  http://www.russkije.lv

Interneta rokasgrāmata „Latvijas krievi” ir nekomerciāls projekts un attīstās pateicoties ziedojumiem. Projektu var atbalstīt, pārskaitot ziedojumus uz rēķinu:

Tatjana Feigmane

IBAN:LV23PARX0005156590001 (EUR)

AS "Citadele banka"

SWIFT: PARX LV 22

Pārskaitot naudu nepieciešami noradīt ka tā ir paredzēta

Latvijas Krievu kultūras mantojuma institūtām

Reģ. Nr. 40008138629